Kurumsal

        Fatura Ödeme Merkezi olarak 2007 yılından beri sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Genel olarak bütünleşik bir hizmet anlayışı ile 10.000'den fazla güçlü bayi ağı ve geniş ürün yelpazesini her geçen iyileştirip çoğaltarak sizlere hizmet ve servisleri sunmaya davam edeceğiz.

         Şirketimiz Türkiye' nin 81 ilinde hizmet vermektedir. Güçlü veteknolojik altyapısı ile sektöre yön vermektedir. Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar serverler sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmaktadır. Maximum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek, bayilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Bayilerimize katma değer sağlayacak yeni servisler üreterek ek kazançlar sağlamayı hedeflemektedir.

          Şirketimiz her yıl düzenli olarak YMM firmalarına tam tasdik denetim ile kendisini denetletmektedir. Şirketin mali ve ortaklık yapısı oldukça şeffaf ve yatırıma açık bir şekilde kendi öz sermayesi ile geleceğe güvenle bakmatadır. Şirketimizin merkezi Türkiye' nin göz bebeği Tekstilkent Ticaret Merkezindedir. Şirketimizin Tekstilkent iş merkezinde 600 m2 yakın 2 katlı kendisine ait olan ofisinde hizmet vermeye devam etmektedir. Ofisimiz altyapı olarak internet, ses, yangın, elektrik ve bir çok altyapıyı bayilere hizmet verebilmek için yedekli ve özenle hazırlanmıştır. 

        Şirketimiz 6493sayılı kanun ile Pratik İşlem ödeme kurulşu üzerinden pazarlama faaliyet anlaşması fatura ödeme merkezi temsilciliği Pratik İşlem adına verilmektedir. Şirketimiz güçlü bayi ağı ile yaptığı hamlelerle maliyetleri minumum seviyeye düşürerek bayilerimize imkanlar sunmaktadır. Bayilerimize hızlı, güvenilir bir webservis platformu oluşturarak veya elektronik cihazlar, erotik shop Fatura Pos ve Kontör Pos cihazı üzerinden de işlem yapabilme olanağı sağlanmıştır. Fatura ödeme merkezi bualanda faaliyet gösterek, inanmış kalplerin umudu olmuştur. Bizler inandık, işimizi ve sizleri seviyoruz. Sizler ile birlikte çok daha güzel günlere imza atacağız. Daha yapacağımız bir çok yeniliği bizimle yaşamak ve bu sektörde kazanç sağlamak istiyorsanız hemen bayimiz olun Güven Grup Teknoloji üzerinden kontör satışı ve Pratik İşlem Ödeme Kuruluşu temsilcisi olunuz. 

         En büyük hedefimiz sektördeki dalgalanmalardan etkilenmeden, uluslararası standartları yaklayarak güvenli fatura tahsilat merkezleri oluşturmaktır. Fatura ödeme sistemimiz banka ve kurum anlaşmalı online hizmertler sistemi ile çaışmaktadır. Artık güç sizde, çünkü bizimle tanıştınız. Sizde farkı yaşamak istiyoru ve geleceğinize güzel bir pencereden bakmak istiyorsanız gelin bayimiz olun sizlere kazandıralım.

 

www.faturaodememerkezi.com.tr |  Pratik İşlem Ödeme Kuruluşu Anonim Şirketi 

CMS Web Tasarım Gizlilik Politikası

 FaturaÖdeme Merkezi  çağdaş, güçlü, teknoloji anlayışı, müşteri memnuniyeti ve güvenliği odaklı hizmet felsefesi ile www.faturaodememerkezi.com.tr (bundan sonra "Web Sitesi" olarak ifade edilecektir.) vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.
 
Web Sitemiz'den yalnızca ürün/hizmet satış amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.
 
Web Sitemiz'e girilen bilgilerin güvenliği açısından sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Web Sitemiz'e ürün/hizmet satış amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, tarafımızdan kısıtlanmıştır..
 
Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri sözkonusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.
 
Güven Grup Teknoloji ve iletişim Hİzmetleri bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. Güven Grup Teknoloji ve iletişim Hizmetleri 'nin tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, Güven Grup Teknoloji ve iletişim Hİzmetleri bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.
 
Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız'da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz'den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Güven Grup Teknoloji ve iletişim Hİzmetleri sorumlu değildir.
 
Güven Grup Teknoloji ve iletişim Hİzmetleri, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.
 
Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Güven Grup Teknoloji ve iletişim Hİzmetleri'ne aittir. Web Sitemiz'in içerdiği üçüncü sahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları Güven Grup Teknoloji ve iletişim Hİzmetleri'ne saklıdır. 

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla şirketimiz sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda müşteri hizmetlerimize danışmaktan tereddüt etmeyiniz.

CMS Web Tasarım Vizyon ve Misyon

Vizyonumuz

Gelişen Dünya, teknoloji ve ticaretin yeni model ensturamanları ile ticareti geliştirerek sizler ile paylaşmak ve her zaman yeni düşünceler ile iş modellerine algılarımız açık tutup bunları anlayıp, uygulayıcı olmak. Uluslararası standartları yakalayarak ülkemiz ve gelişen toplumumuzun her bireyine faydalı olmak. Doğru zamanda doğru planlama ile arz ve talep dengesinde gelişen ve büyüyen ekonomiye sahip olabilemek.

Misyonumuz

Müşterilerimizin zamanını en etkili ve hızlı şekilde kullanmalırını sağlayacak, onların yaşam kalitelerini yükseltecek bir çok hizmeti ileri teknolojik imkanlar ile yaygın ve bütünleşik bir anlayış ile sunmaktır. en iyi hizmet kaliteyi mutlaka getirecektir. Kalite ve güven müşterilerimize değer yaratarak, onların maximum seviyede kazanç elde etmelerini, saygın ve prestijli noktalar haline gelmelerini sağlamaktır.

 • Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırma
 • Güvenilirlik
 • Müşteri odaklı hizmet anlayışı
 • Güleryüz
 • Sorumluluk anlayışı
 • Etik değerlere sonuna kadar bağlılık
 • Sürekli gelişim
 • Ekip çalışması
 • Yüksek teknolojiyi hayatı kolaylaştırmak için kullanma
 • Bütünleşik hizmet anlayışı
 • Kolay erişilebilirlik
 • Süreklilik
 • En iyi Hizmet
 • En hızlı servisler ile fatura tahsilatı ve toptan kontör hizmeti

 

     2007 yılından beri parekende, toptan, distribütörlükler vererek teknik ve tekknolojik alt yapısı güçlü bir şirket olarak hizmet vermekteyiz. Ticari geçmişimizdeki tecrübelerimizi paylaştığımız 1000 lerce işyerine hizmet verirken değişen ticaretin şekillerine de ayak uydurarak 8000 franchise bayilik ile bu başarıyı yakalayarak sizlere be değer ile  hizmet sunaktan dolayı gururluyuz, mutluyuz. Şirketimiz girişimcilerin daha az riskle iş yapmaları adına yeni çözümler üretmiş kosgep destekli iş modelleri ile girişimcileri az sermaye ile iş sahibi yapmıştır. Bundan sonra da girişimcilere destek vermeye devam edecektir.

Fatura Ödeme Noktası

  Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim?