Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Fatura Ödeme Noktası

 

          Şirketimiz Türkiye' de 10.000' den fazla güçlü kontör bayiliği bayi ağı ve geniş ürün yelpazesini her geçen iyileştirip çoğaltarak sizlere .izmet vermeye davam ediyoruz. Şirketimiz  Pratik İşlem ile pazarlama faaliyet anlaşması yaparak tüm bayilerimizi Pratik İşlem temsilcisi olmanızı sağlamıştır. Türkiye' de 81 ilde hizmet vermektedir. Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmaktadır. Maximum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek, bayilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Sistemlerimizde tüm operatörlerin parça kontör paketlerinin satışını yapabilirsiniz. Ses, nar, bal, sms, internet, paket kontör, Ayrıca Toplu sms gönderimi ve aktivasyon işlemleri yapabilirsiniz.

       Pratik İşlem Fatura Ödeme Noktası ve Toptan Kontör bayiliği, 7/24 online stok sorunsuz, müşteri odaklı hizmet vermemizdir.  Fatura ödeme sistemimiz 6493 sayılı kanun ile Pratik İşlem ödeme kuruluşu temsilcilisi olarak banka ve kurum anlaşmalı çaışmaktadır. Bu sistem Pratik İşlem fatura ödeme noktası altyapısı kullanılarak çalışmaktadır. Geleceğinize güzel bir pencereden bakmak istiyorsanız gelin bayimiz olun beraber kazanalım.

 

Biz Kimiz »
Şirketimiz   2007 yılında 8 aylık AR-GE çalışmasından sonra 2008' de resmi olarak bütün işlemlerini tamamlayarak faaliyetlerine başlamıştır. Kontorguven.com.tr web servisi ile Türkiye' nin en iyi Online Kontör satış platformunu oluşturmuştur. İlk hedefi vereceği web servis ve hizmetler ile güvenilir alışveriş platformları sağlayarak bayi ve son kullanıcılara en iyi hizmet vermektedir. 2008 yılının sonunda 500 bayi ye ulaşma hedefini ikiye katlayarak 1000 adet bayi ye servis vermeye başlamıştır. Bayilerden ve kullanıcılardan aldığı gücü en iyi şekilde teknoloji ile birleştirerek güçlü yazılım departmanı ile en iyi olma yolundaki hedefine bu alanda başarı ile ulaşmıştır. Türkiye' nin bir çok ilinde faaliyet vererek önemli bir değer ve marka olmuştur. Kullanılan teknoloji ve yatırımlar ile sektörde adından oldukça bahsettirmiştir. 2010 yılı sonunda tüm Türkiye genelinde bayi sayısını 2000' e çıkartarak hizmet ve servis vermeyi en optimum seviyeye çıkarmayı hedeflemiş ve bunu da başarmıştır. 2011 yılının ikinci çeyreğinde www.kontorguven.com.tr web servisini www.guvengroup.com.tr adresi ile birleştirerek bütünleşik bir Online Hizmetler web servisini meydana getirerek bayilere tek nokta üzerinden en iyi hizmeti vermeye başlamıştır.

Kontör alanındaki başarıları ile söz ettirmeyi başarmış ve Türkiye' de bu alanda çok iyi bir yere gelmiştir. % 100 kendi öz sermayesi ile alanında lider, güçlü alt yapısı, kendi yazılımları ile daha güçlenerek tüm çalışmalaranıa devam etmektedir. Şirketimiz kendisine ait 600 m2 geniş 2 katlı ofisi ile Teksitilkent' de hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz »
Şirketimiz , müşteri odaklı hizmet anlayışı ve teknolojik alyapısı sayesinde en hızlı ve en etkin biçimde hizmet vererek mükemmellik düzeyi yaratmayı, bu öncü uygulamalıyla sektörde model olmayı hedeflemektedir. Sektörün ihtiyaçları ve sistemin gereksinimleri doğrultusunda doğru zamanda, doğru planlama ile müşteri memnuniyetini optimum seviyeye çıkarmaya çalışmaktadır.

Vizyonumuz »
Müşterilerimizin zamanını en etkili ve hızlı şekilde kullanmalırını sağlayacak, onların yaşam kalitelerini yükseltecek bir çok hizmeti ileri teknolojik imkanlar ile yaygın ve bütünleşik bir anlayış ile sunmaktır. Müşterilerimize değer yaratarak onların maximum seviyede kazanç elde etmelerini, saygın ve prestijli noktalar haline gelmelerini sağlamaktır.